wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Włoskie piekarniki pod zabudowę3

Włoskie piekarniki pod zabudowę

Data dodania: 16-08-2019

Piekarniki pod zabudowę to dziś najczęściej spotykane wyposażenie nowoczesnych kuchni. Sprawdzają się zarówno w dużych przestrzeniach, jak i niewielkich pomieszczeniach, w których schowanie sprzętu w ciągu mebli ma niezaprzeczalny walor użytkowy. Warto, decydując się na to rozwiązanie, poszukać piekarników stylowych, które cechuje nie tylko wysoka jakość, ale także elegancja i unikatowe wzornictwo.Włoskie piekarniki, produkowane przez firmę SMEG, to połączenie wszystkich wspomnianych wyżej cech. Mimo iż wyglądem nawiązują do stylistyki retro, świetnie wpisują się w każdy wystrój kuchni. Model antracytowy, z wykończeniami mosiężnymi, będzie stanowił niepowtarzalną ozdobę wnętrza, dodając mu elegancji i łącząc się z zabudową meblową w kolorze białym lub szarym.
 

Stylowe piekarniki


Wybierając stylowe piekarniki do swojej kuchni, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd, ale także na parametry. Sprzęt powinien ułatwiać codzienną pracę oraz umożliwiać przygotowywanie zdrowych i różnorodnych potraw. Włoskie produkty posiadają rozmaite funkcje pieczenia, których jest aż osiem, oferując między innymi możliwość grillowania potraw czy skorzystania z termoobiegu.

Urządzenia mają także znaczne ułatwienia dla każdego, kto w kuchni spędza wiele czasu, a mianowicie czyszczenie parowe oraz rozmrażanie potraw. Tak nowoczesne wnętrze piekarnika, zamknięte jest w stylizowanej obudowie, z mosiężnymi wykończeniami. To połączenie stylu i zaawansowanej technologii, która znacznie usprawnia przyrządzanie potraw, nawet osobom dopiero poznającym kulinarne tajniki.
 

Piekarniki SMEG


Piekarniki SMEG to także szeroka możliwość ich dopasowania do każdego rodzaju wnętrza, bez względu na zastosowaną stylistykę. W ofercie włoskiego producenta można znaleźć modele o tradycyjnym designie, a także piekarniki retro, które dziś stanowią prawdziwy hit w zakresie urządzania kuchni.

To, co jest istotne przy zakupie sprzętu, to jakość wykonania oraz trwałość piekarnika. W tym przypadku SMEG również wysuwa się na prowadzenie. Markowe podzespoły, wieloletnie doświadczenie oraz gwarancja definiują ofertę tej firmy. Piekarniki posiadają także zabezpieczenia, zapobiegające przypadkowym poparzeniom np. 3 szyby, tworzące tzw. „zimne drzwi”, obwodowy system chłodzący oraz automatyczne wyłączenie elementów grzejnych po otwarciu drzwiczek.

Inwestując w wyposażenie kuchenne, warto kierować się jego jakością, estetyką i bezpieczeństwem. W tym zakresie bezspornym liderem jest włoska marka SMEG, która do tych parametrów przywiązuje szczególną wagę. Piekarniki pod zabudowę stworzą również niepowtarzalną stylistykę wnętrza, stanowiąc elegancki akcent dekoracyjny.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl