wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Lodówki retro – klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu3

Lodówki retro – klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu

Data dodania: 23-08-2019

Nowoczesne wnętrze i klasyczna lodówka w stylu retro? Tak, to jak najbardziej możliwe. Co więcej, połączenie to zyskuje coraz większą grupę zwolenników. Zestawianie różnorodnych kolorów i form jest szczególnie widoczne w kuchniach, które najczęściej przybierają jasny, wręcz ascetyczny wyraz.Wprowadzenie do pomieszczeń użytkowych, jakim bez wątpienia jest kuchnia, mocnych akcentów kolorystycznych, ożywia wnętrze i dodaje mu specyficznego charakteru. Lodówki retro świetnie sprawdzają się w takich okolicznościach, stanowiąc wyrazisty przedmiot, który swą formą wpisuje się w nowoczesność połączoną z klasyką.
 

Kuchnia retro


Kuchnia retro nie musi być przepełniona stylowymi dodatkami, kolorami o intensywnym nasyceniu, czy meblami o ciekawych frontach. Wystarczy drobny akcent, nieco dekoracji, aby stworzyć wyjątkowe i oryginalne wnętrze. W tym zakresie nieocenione są lodówki SMEG, produkowane przez włoską firmę. To synonim niezawodności oraz nowoczesności, połączonej z unikatową stylistyką retro.

Pierwsze, co zwraca uwagę w tym sprzęcie, to kolorystyka. Wyraźna, akcentująca swą obecność, wręcz przyciągająca wzrok. Producent oferuje lodówki nawiązujące do stylistyki lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, z klasyczną klamką, mocno odznaczającą się na froncie. Delikatne kształty świetnie połączą się z białymi meblami, tworząc niepowtarzalne zestawienie.
 

Nowoczesne lodówki


Nowoczesne lodówki, produkowane przez firmę SMEG, wykorzystują najnowszą technologię w zakresie sprzętu chłodniczego. Można je zastosować w kuchniach o różnej wielkości, dzięki zróżnicowanym rozmiarom i pojemności sprzętu. Chcąc kupić lodówkę, która łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, SMEG będzie doskonałym wyborem.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, lodówki to także unikatowa stylistyka, która pozwoli wam odmienić wnętrze kuchni. Nie trzeba zbyt wielu zabiegów, kosztownych remontów czy przeróbek, aby stworzyć przytulne, ciepłe i ciekawe wnętrze. Lodówka w tym zakresie jest idealnym wyborem, łącząc w sobie funkcje użytkowe i estetyczne.

Lodówki retro są sprzętem, który kradnie serca coraz większej grupy osób. Nie sposób przejść obok nich obojętnie, z pewnością zostaną zauważone. I o to przecież chodzi w dzisiejszej stylistyce wnętrz. Potrzebny jest ciekawy akcent, który ozdobi pomieszczenie, dodając mu oryginalności i charakteru.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl