wyszukiwanie zaawansowane
1 » Blog2

Blog


Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Zalety z posiadania dużej kuchni

30-08-2019Wyświetleń: 16
Zalety z posiadania dużej kuchni

Nie ma znaczenia, czy gotujesz dla całej rodziny, czy tylko dla siebie. Duża kuchnia jest wygodna w każdej sytuacji. Zastanawiając się nad zakupem nowych urządzeń, warto skupić uwagę na kuchenkach o większej liczbie palników, niż tradycyjne 4. To znaczne ułatwienie w codziennym funkcjonowaniu.

Przeczytaj całość

Lodówki retro – klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu

23-08-2019Wyświetleń: 13
Lodówki retro – klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu

Nowoczesne wnętrze i klasyczna lodówka w stylu retro? Tak, to jak najbardziej możliwe. Co więcej, połączenie to zyskuje coraz większą grupę zwolenników. Zestawianie różnorodnych kolorów i form jest szczególnie widoczne w kuchniach, które najczęściej przybierają jasny, wręcz ascetyczny wyraz.

Przeczytaj całość

Włoskie piekarniki pod zabudowę

16-08-2019Wyświetleń: 15
Włoskie piekarniki pod zabudowę

Piekarniki pod zabudowę to dziś najczęściej spotykane wyposażenie nowoczesnych kuchni. Sprawdzają się zarówno w dużych przestrzeniach, jak i niewielkich pomieszczeniach, w których schowanie sprzętu w ciągu mebli ma niezaprzeczalny walor użytkowy. Warto, decydując się na to rozwiązanie, poszukać piekarników stylowych, które cechuje nie tylko wysoka jakość, ale także elegancja i unikatowe wzornictwo.

Przeczytaj całość

Zmywarka też może być cool

09-08-2019Wyświetleń: 12
Zmywarka też może być cool

Zmywarki do naczyń zwykle kojarzymy ze sprzętem ułatwiającym pracę, który dziś stanowi nieodłączny element wyposażenia każdej kuchni. Nowoczesne wnętrza to przykład pełnej zabudowy meblowej, w której skrzętnie ukryte są: lodówka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa czy nawet ekspres do kawy. Chcąc jednak stworzyć ciekawą aranżację pomieszczenia, warto podkreślić wygląd sprzętów codziennego użytku, które zupełnie zmienią charakter kuchni.

Przeczytaj całość

Kuchnia w stylu retro

02-08-2019Wyświetleń: 11
Kuchnia w stylu retro

Stylowa kuchnia to marzenie, które wbrew pozorom można łatwo zrealizować. Wystarczy wybrać ciekawą kolorystykę ścian oraz oryginalny sprzęt, aby tradycyjne pomieszczenie zmieniło się w kuchnię rodem z lat pięćdziesiątych lub sześćdziesiątych. Nieodłącznym elementem tego rodzaju wystroju są dekoracje, których rozkład warto zaplanować już na etapie początkowym.

Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl